... ... Ibiza przed sezonem? | Podróżować to żyć
24 kwietnia, 2021

Podróżować to żyć

Mój blog o podróżowaniu.

Ibiza przed sezonem?

Ibiza – niewielka wysepka należąca do Hiszpanii. Większości kojarzy się z nieustającą balangą: imprezami do rana na plaży, klubami pełnymi ludzi, DJ-ami z całej Europy miksującymi muzykę techno, alkoholem i innymi używkami… Kojarzy się też z zawrotnymi cenami.

Tak, tak… taka prawdopodobnie jest Ibiza w sezonie, czyli w okresie od drugiej połowy maja do drugiej połowy września.  Czy jednak ktokolwiek pomyślał o wybraniu Ibizy jako kierunek wycieczki poza sezonem? W końcu to hiszpańska wyspa, więc słoneczna i pełna urokliwych plaż, a woda w morzu jest krystalicznie czysta… Oczywiście jest to obraz Ibizy, jakiej większość nie zna.

My postanowiliśmy wybrać się na Ibizę w kwietniu. Dlaczego? Bo trafiliśmy na promocję biletów lotniczych 🙂 To są właśnie okazje, jakich moja podróżnicza natura nie potrafi przepuścić! Klamka zapadła, bilety kupione – lecimy!

Zapytacie: i co tam robiliście, skoro „party sezon” jeszcze się nie rozpoczął?

Tym razem wybraliśmy się razem z naszym kolegą, więc było nas troje. Była prywatna impreza na plaży i Ballantine’s w cenie 10 EUR za 0,7 litra 🙂 Było mnóstwo słońca, przepiękne widoki, wycieczka dookoła wyspy i nawet kąpiel w morzu 🙂 Wszystko to opiszę w 3 odrębnych relacjach:

Zapraszam na wspólną wirtualną wycieczkę po Ibizie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sri Lanka
Odkryjmy piękno Sri Lanki

Ciekawostki o Sri Lance - plaże, alkohol, jedzenie, jacy są Lankijczycy?

Zamknij